Rekomendacje

Studia Podyplomowe Komunikacji Marketingowej w Internecie to drugie “moje dziecko”. Pierwszym dzieckiem były SP Nowoczesna Promocja. Utworzone w roku 2008 miały 10 edycji i ponad 300 słuchaczy. Z różnych powodów musiałem je porzucić. Jak były te studia odbierane, o tym poniżej. Przy tworzeniu Studiów Podyplomowych Komunikacja Marketingowa w Internecie wykorzystałem wszelkie doświadczenia i kontakty zdobyte przez te 10 lat. Sądzę więc, że nowe studia będą miały jeszcze lepsze opinie. Pierwszą już załączam. Dla mnie szczególnie cenna, gdyż wyrażona przez szefa firmy a jednocześnie słuchacza 1 edycji. Kolejne jesienią już po zakończeniu pierwszej edycji studiów.

Do tej opinii słuchacza dorzucam opinię nietypową – osoby szkolącej z marketingu w wyszukiwarkach. To punkt widzenia studiów z drugiej strony. Ważny, bo pokazuje jak sprawdziły się zasady prowadzonych z SEM warsztatów i naszych wymagań.

Jacek Wójcik – kierownik SP Komunikacja Marketingowa w Internecie

Zobacz także co piszą o nas na Facebooku (zob. Fb).

Bardzo mocny nacisk na praktykę

Studia bardzo dobrze pokazują zakres działań, jakie można podjąć w celu promowania biznesu w sieci. Dają obraz tego co obecnie dzieje się w marketingu internetowym. Świetne zajęcia z ludźmi, którzy są w branży i kładą bardzo mocny nacisk na praktykę, a nie teorię. Dzięki tym studiom będziesz wiedzieć, co w trawie piszczy.

Robert Smyła – słuchacz 1 edycji, właściciel Gastro24.pl

* * *

Rewelacyjny efekt

Miałem przyjemność prowadzić zajęcia z marketingu w wyszukiwarkach na studiach podyplomowych Komunikacja Marketingowa w Internecie w SGH. Do dyspozycji miałem aż 26 godzin. To w połączeniu z niedużą grupą i warsztatową formą zajęć pozwoliło nam na opracowanie nawet większej ilości zagadnień niż to było początkowo planowane.

Uczestnicy byli bardzo aktywni, a po zajęciach otrzymali prace domowe, które miały poświadczyć zdobyte przez nich umiejętności. Mimo mojego sceptycznego nastawienia co do ich zaangażowania w zadaną pracę (mając doświadczenie jak wyglądają inne zajęcia, nie tylko na studiach), byłem bardzo mile zaskoczony wynikami. Studenci poradzili sobie wyśmienicie. Odpowiednia organizacja zajęć, nastawienie na praktyczne ćwiczenia w połączeniu z dodatkową pracą w domu i materiałami podsumowującymi przyniosło rewelacyjny efekt.

Jeżeli ktoś chce naprawdę nauczyć się różnych aspektów marketingu internetowego pracując z doświadczonymi osobami z branży, to mogę z czystym sumieniem polecić te studia podyplomowe na SGH.

Krzysztof Modrzewski trener w Semcamp University oraz Marketing Masteres


Opinie o SP Nowoczesna Promocja

Solidna dawka wiedzy

Solidna dawka wiedzy, sporo inspiracji oraz przede wszystkim praktyczne wprowadzenie w nowe obszary marketingu – takie są studia Nowoczesnej Promocji w Szkole Głównej Handlowej. Dzięki nim zupełnie dla siebie niespodziewanie porzuciłam media tradycyjne na rzecz elektronicznych i do dziś uważam to za jedną z kluczowych decyzji zawodowych w moim życiu. Gorąco polecam!

Anna Godek – Biniasz, New Media Manager, ZETHA MEDIA LTD, Wielka Brytania

Studia zainspirowały mnie

Wybierając się na studia miałam już duże doświadczenie praktyczne. W pracy zawodowej skupiamy się jednak na dosyć wąskim obszarze, więc zaletą studiów było dla mnie zajęcie się tematami, z którymi na co dzień nie miałam do czynienia lub też zobaczenie problemu z innej perspektywy. Bardzo ciekawe były dla mnie zajęcia z psychologii zachowań konsumenta prowadzone przez profesora Falkowskiego, czy też badań neuromarketingowych. Myślę, że studia zainspirowały mnie również do zmian w mojej pracy zawodowej –  skupiłam się na sztuce eventu i założyłam własną firmę. Dzięki temu mogę wykorzystywać swoją kreatywność i zdobytą wiedzę.

Natalia Borawska, Antonuvka

Chcąc rozpocząć pracę w reklamie

Chcąc zmienić branżę i rozpocząć pracę w reklamie, zdecydowałam się na podyplomowe studia Nowoczesnej Promocji. Efekt? Na wysłane przeze mnie cv, odpowiedziały wszystkie agencje, z propozycją współpracy. Polecam ten kierunek, przede wszystkim ze względu na praktyków, z którymi kontakt nie ma charakteru akademickiego, a wiedza jest przekazywana i utrwalana za pomocą ćwiczeń i multimediów. To była bardzo dobra decyzja. Polecam !

Katarzyna Staszczyk, Marketing Manager w agencji reklamowej Chillo-ad

 

© 2018| Jacek Wójcik

Zakład e-Biznesu Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej SGH